Onay sistemi

üye onaylama

FreelanceM.com sitesi onay sistemi ; ücretli "gold üyelik" satışı değildir. Onaylı bir üyenin yaptığı işler ve geçmiş referansları kontrol edilerek. Gerçekten ilgili sektörde çalıştığı ve ortalamanın üzerinde bir çalışan olduğu teyit edilir. Hiçkimse para ödeyip uzman sıfatı alamaz. Kişi/Kurum hakkında gerekli inceleme yapılarak iş yapabilir durumda olduğu teyit edilir. Reklam ve tanıtımlar tüm üyelere duyurulan yıllık ücret istenir.

onaylı üye Bu işareti gördüğünüzde o kişinin girdiği kişisel bilgilerin doğru olduğu ve gerçekten uzman olduğu işi yaptığını anlayabilirsiniz. Onaylı üyeler veya Ortaklar listesinde görünen firmalar listede üst sıralarda olabilir.


Onaylı bir üye olmak için, site yönetimine e-mail ile başvuru yapabilirsiniz. bilgi@freelancem.com

Telefonda Üyeden şu bilgiler istenebilir:

  • Gün içinde ulaşılabilecek Telefon numarası.
  • Ajans ise; işyeri ruhsatı örneği ve adres bilgileri.
  • Daha önce çalıştığı müşterilerden referans.
  • Kendisine ait çalışmalardan seçilmiş görseller.
  • Profil resmi olarak kişisel fotoğrafı.

 

teknik destek Bu işareti gördüğünüzde o ilanın teknik destek aldığı ve teklif verirken güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Karşı teklif verirken siz de teknik destek alırsanız çift taraflı güvence sağlanmış olur. işin yapılması ve ödemenin güvenliği %95 garantilenmiş olur.

%5 opsiyon bırakıyoruz çünkü olabilecek can kayıplarında ve ciddi aksiliklerde iş gecikebilir, bu durumda dahi teknik destek ekibimiz işin tamamlanması için her türlü imkanını kullanacaktır.

Teknik destek ücretli olup, ücret bilgisi ve gerekli detaylar için bu email adresine başvuru yapabilirsiniz:
bilgi@freelancem.com